Go to the top

Labdien, es esmu
Natālija Ābola

Jūrmalas domes deputāta kandidāte

Sazinaties ar mani

Jūsu personīgā kandidāte

Dārgie Jūrmalas iedzīvotāji! Es vienmēr esmu gatava palīdzēt. Ja jums ir kādi jautājumi vai lūgumi, rakstiet man, izmantojot „kontaktu” sadaļu, sūtiet sms vai sazinieties pa tālruni. Visa kontaktinformācija atrodama šeit.

Natalija Ābola
Biroja adrese Jūrmalā
(pēc vēlēšanām)
Tālrunis
29 44 25 48

Es sociālajos tīklos

Variet apskatīt manas reportāžas un rakstus, kā arī sekot jaunumiem sociālajos tīklos. Šeit Jūs atradīsiet visas atsauksmes.

Rakstiet man

Name must not be empty

Please provide a valid email

Message should not be empty

Par mani

 
  • Vārds: Natālija Ābola
  • Email: natalija@abola.lv
  • Tālrunis: 29 44 25 48
  • Biroja adrese Jūrmalā: pēc vēlēšanām

Programma

Ja mani ievēlēs, tad neslēpšos no jums aiz Jūrmalas domes slēgtajām durvīm. Man būs atklāts birojs Jūrmalā, kur jebkurš varēs griezties ar savu problēmu vai lūgumu.


Darba pieredze

 
 
 

Telekompānijas
TV Alter A
valdes priekšsēdētāja

Kopš 1999.gada
90-to gadu beigās, kopā ar Vladimiru Pozneru vadījām teletiltu Rīga-Maskava. Tad arī darbu uzsāka kompānijas Televīzijas meistarības skola. Labākie audzēkņi strādā dažādos televīzijas kanālos gan Latvijā, gan ārzemēs. Dotajā brīdī kompānija producē raidījumu “Lietišķa pieeja” kanālā TV3plus, atainojot kultūras un sabiedriski-politiskās aktivitātes Rīgā un Jūrmalā.
 
 

Telekompānijas
TV Alter A
līdzdibinātāja

Kopš 1994.gada
Telekompānija AlterA tika izveidotu, lai producētu pašu veidotas autorprogrammas. Šī perioda veiksmīgākais projekts bija raidījums “Šoka šovs” (1995-2003). Programma bija ļoti populāra un ieguva dažādas Latvijas un Krievijas profesionālās balvas.
 
 

Latvijas televīzijas
žurnāliste

Kopš 1984.gada
Jau mācoties aspirantūrā, es uzsāku sadarbību ar Latvijas televīziju kā ārštata žurnāliste sabiedriski politiskajā jomā. Pēc aspirantūras beigšanas mani uzaicināja strādāt LTV. Veidoju dažādus televīzijas projektus. 1990.gadā kļuvu par televīzijas ziņu vadītāju. Kā žurnāliste, aktīvi piedalījos Latvijas neatkarības atjaunošanas un Augusta puča notikumu atspoguļošanā 1991.gadā.

Izglītība

 
 
 

Vladimira Poznera
Televīzijas meistarības
skola

1997.gads
Vladimira Poznera Televīzijas meistarības skola – tie ir strādājošo žurnālistu kvalifikācijas celšanas kursi. Kursu dalībnieki tiek izvēlēti konkursa kārtībā. Šeit ieguvu jaunu pieredzi un iespēju sadarboties ar Krievijas TV industrijas pārstāvjiem. Rezultātā, kompānija kļuva par dažādu Krievijas telekanālu producēšanas centru Latvijā. Vēlāk šīs funkcijas pārņēma TV meistarības skolu absolvējušie žurnālisti.
 
 

Latvijas Universitātes
aspirantūra

1984.gads
Pēdējos 2 mācību gadus neklātienes nodaļā apvienoju ar darbu Latvijas Medicīnas institūta Sabiedrisko zinātņu katedrā. Pabeigusi universitāti, no katedras saņēmu norīkojumu uz aspirantūru. Pēc tās absolvēšanas uzsāku savu televīzijas karjeru.
 
 

Latvijas Universitātes
Vēstures-filozofijas
fakultāte

1982.gads
Tā kā man piedzima meita, pēc pirmā kursa mācības universitātē turpināju neklātienē, uzsākot arī darba gaitas. Objektīvu iemeslu dēļ, divreiz nācās ņemt akadēmisko atvaļinājumu, tādēļ diplomu ieguvu pēc 8 mācību gadiem.

Labdien, es esmu
Natalija Ābola

Jūrmalas domes deputāta kandidāte